Usługi oferowane przez naszą firmę:

Mobilne naprawy na drodze

belka

Zaletą naszego serwisu jest szeroka oferta usług, które wykonujemy poza warsztatem stacjonarnym. Innymi słowy dzięki naszej ofercie możliwe jest skorzystanie z pomocy we własnym domu, siedzibie swojej firmy lub bezpośrednio na trasie w miejscu wystąpienia awarii.

Oferujemy następujące formy pomocy:

– kompleksowe naprawy pojazdów bezpośrednio na trasie,
 – szeroka oferta napraw mechanicznych, elektromechanicznych, elektrycznych i wielu innych,
– profesjonalna pomoc drogowa i holowanie.

mechanik na drodze

Nasi fachowcy skutecznie radzą sobie z diagnostyką oraz likwidacją zarówno standardowych, jak i bardziej skomplikowanych usterek i awarii. Z naszej pomocy mogą korzystać właściciele pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz samochodów osobowych i dostawczych.

Nasza typowa usługa polega na ustaleniu miejsca i rodzaju awarii drogą telefoniczną. Po zorganizowaniu odpowiednich części, docieramy wraz z nimi i odpowiednim sprzętem do klienta lub bezpośrednio na trasę.

Posiadamy wyposażenie przystosowane do standardowych i skomplikowanych napraw nawet z dala od źródeł energii elektrycznej.

Pomoc drogowa – holowanie samochodów

belka

Oferujemy naszym klientom również fachowe wsparcie w zakresie kompleksowej pomocy drogowej. Naprawiamy różne drobne awarie na trasie czy też pomagamy w uruchomieniu pojazdu. Ostatecznością dla nas jest holowanie pojazdu do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez klienta.